Suure-Jaani Kultuurimaja > Sündmused 2019 > Märts

Märts


02. märtsil kell 10 Põhja-Viljandimaa rahvarõivakooli sukakudumise jätkukursus Kondase majas. Õpitakse tegema rahvarõivasuka lõiget kandja jala mõõtmete järgi, arvutama materjali kogust, loomist, vikeldamist, roosimist.    Kaasa võtta: peened vardaid (2 kmpl, nr 1-1,75), valget ja roosimiseks ka värvilist lõnga, oma töövahendid ja materjal. Juhendaja pärandtehnoloog Anu Pink. Kudumishuvilistel palume endast teatada 15. veebruarini tel 5193 6420
või merike.saaremets@suure-jaani.ee. Osavõtutasu 4 eurot

9. märtsil kell 11 Seebimulli ¨how Kondase majas. Pilet 5 eurot. Piletid müügil Suure-Jaani kultuurimajas

9. märtsil kell 18 Naistepäeva tantsuõhtu Suure-Jaani Kultuurimajas. Tantsuks mängib KülaMees. Esinevar einevad härrasmehed! Pilet eelmüügist 3¤, kohapeal 6¤. Info ja laudade broneerimine   tel 53321335  NB! Kohtade arv on piiratud!

10. märtsil kell 16 heliloojate Kappide muuseumis Suure-Jaani ja Pilistvere graniidist mälestised. Graniidi mõistatus. Kõneleb Tõnu Kukk

14. märsil kell 12.35 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengite kontsert emakeelepäeva puhul Suure-Jaani koolis. Tasuta!

16. märtsil kell 12 Terviseloeng „Minu hea tervise valem” Suure-Jaani Kultuurimajas. Kuhu kaob meie eluenergia ja kuidas seda tagasi saada?  Miks kaal ei lange? Organismi hapestumise põhjused ja tagajärjed. Mis on seespidine puhastus ja millist kasu see loob? Miks me ei tervene, kuigi ravime ennast? Hea vesi – kõige alus. Milline on hea vesi? Veepuuduse tagajärjed. Ja veel palju muud…. Sellest kõigest kuuled loengus lähemalt! Jagame endi kogemusi ja tulemusi taimteraapias. Võimalik osta kirjandust, saab registreeruda tervisetestile. Osaluspanus 3¤  Lisainfo tel. 556 86413 Eda Kaunissaar, 530 24606 Heli Tombak

22. märts kell 15 Uute vallakodanike vastuvõtt Kondase majas.

26. märtsil Viljandimaa koolinoorte teatripäev Suure-Jaani koolis. Üles astuvad Viljandimaa koolinoored. Tasuta!

28. märtsil kell 18 Salong ja muusika kontsert-vestus Mart Saarest "Ilmud kui unistus".  Esinevad Iris Oja (laul), Kadri-Ann Sumera (klaver), vestleb Maret Tomson. Pilet 5¤/3¤ (õpilane ja pensionär)

30. märtsil kell 16  Klubi Meelespea õdus õhtupoolik. Lauake kata end! Tule ise ja võta sõber kaasa! Osalustasu 3 eurot!

31. märtsil kell 16 heliloojate Kappide muuseumis kohtumine ENNÄE INIMEST! Juttu, laulu ja elutarkust. Külas on Rein Õunpuu. Tasuta!