Suure-Jaani Kultuurimaja > Sündmused 2020 > Aprill

Aprill


2. aprillil kell 18.30 Kevadseadete kursus Suure-Jaani kultuurimajas. Juhendaja Anu Pindsoo. Kohtade arv piiratud, vajalik eelregistreerimine Suure-Jaani kultuurimajas tel 533 21 335. Osalustasu 5 eurot

9. aprill kell 17.30 Sündmustesari "Kohtumine vallaametnikega" Saame kokku Põhja-Sakala valla haridusspetsialisti Kaie Toobaliga Suure-Jaani kultuurimajas.

24. aprill kell 18 Kontsert "Valgre 21. sajandil" Suure-Jaani kultuurimajas. See  on kontsert, kus muusik, laulja ja arran¸eerija Fred Rõigas esitab Raimond Valgre tuntumaid ja vähemtuntuid laule. Eesmärgiga tuua Eesti armastatuima helilooja meloodiad tänapäeva muusikakultuuri, kasutab artist lisaks klaverile erinevaid vokaalefekte, beatboxi, kui ka looperit. Sellega luuakse Valgre kaunitele viisidele põnevad harmooniad, rütmid, heliefektid ja tämbrid. 

Palju on arutatud, mis oleks, kui Raimond Valgre oleks elanud mujal või teisel ajal. Valgre 21. sajandil pakub kuulajale  äratundmisrõõmu 21. sajandi rütmimuusikast, kuhu on põimitud Valgre kaunid meloodiad ning uusi põnevaid töötlusi.

Pilet 6 ¤ / 4¤ (pensionärid ja õpilased)


25. aprill kell 16 Klubi Meelespea õdus õhtupoolik. Tule ise ja võta sõber kaasa. Lauake kata end. Tantsuks mängib ansambel VIA AG. Osalustasu 3 eurot.