Suure-Jaani Kultuurimaja

Suure-Jaani Kultuurimaja


Suure-Jaani Kultuurimajal on nüüd uus koduleht :)
Vaata siia: https://kultuurimaja.suure-jaani.ee/


Asub Suure-Jaanis Kondase majas, Ilmatari 9

Suure-Jaani kultuurimaja korraldab avalikke sündmusi, mida jäädvustatakse ja kajastatakse Suure-Jaani kultuurimaja ja Põhja-Sakala valla infokanalites.'


Head sõbrad! 

Ootame teid küsitlusele vastama kuni 30. aprillini, et saaksime edaspidi pakkuda veelgi paremaid teenuseid Suure-Jaani kultuurimajas.

Suure-Jaani kultuurimaja külastaja tagasiside küsitlus (google.com)

Aitäh kaasa mõtlemast!
Suure-Jaani bussijaam sai naistepäevaks uue kuue! 

Naistepäeva hommikul alustasid Suure-Jaani kultuurimaja naised koostöös Suure-Jaani Halduse naistega kohaliku bussijaama koristamist, et 8.-14. märtsil kaunistaksid Suure-Jaani visiitkaardi klaasist seinu vastused küsimusele "Mida naised tahavad?". 

Hea meel on selle üle, et vastuseid laekus nii naistelt kui ka meestelt ja ainult sellel nädalal rõõmustab väljapanek bussi ootajaid. 

Soovide täitumist kõigile naistele!

Suure-Jaanil on uus vanasõna!

Suure-Jaani kultuurimaja ja Suure-Jaani raamatukogu kutsusid inimesi ülesse selle aasta vastlapäeva tähistama kõndides ja samal ajal Suure-Jaanile uut vanasõna välja mõeldes teemal: "Kes kõige rohkem kõnnib, see..." 

Vastata sai nii internetis kui ka paberkandjal Suure-Jaani raamatukogus. Kokku tuli 42 erinevat pakkumist vanasõna lõpetamiseks. Saadud vastustest koostati uuesti küsimustik, et meie külastajad saaksid omakorda valida Suure-Jaanile kõige sobilikuma vanasõna lõpu. Interneti kui ka paberkandjal hääletusel vastas 90 inimest ja ülekaalukalt võitis IVIKA KEES'i pakutud uus vanasõna! 

Aitäh kõigile, kes aitasid meil uut vanasõna välja mõelda! 


Vastavalt COVID-19 käitumisjuhendile, mis on suunatud avalike ja kultuuriürituste korraldajatele ning kultuuriasutustele:

  • Üritusele/ asutusse ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused)
  • Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) võimalusel vältida sündmustel osalemist. Soovituse täitmise eest vastutab eelkõige iga inimene ise, hinnates enese tervislikku seisukorda.
  • Distantsi hoidmiseks palume aegsasti kohal olla, kontserdipaika pääs avatakse vähemalt 30 minutit enne kontserdi algust. Palume järgida distantsi hoidmiseks antavaid korraldusi

Hoiame ennast ja teisi!


Ilmatari 9 Suure-Jaani 71503 Viljandimaa
tel. 437 1386; 533 21335,

Alammenüü